Nasze usługi

Audyt

Na życzenie wykonujemy głęboką analizę środowiska, w którym funkcjonuje lub będzie funkcjonował system komunikacji wizualnej. Wyniki przeprowadzonego audytu posłużą do jeszcze lepszego dopasowania rozwiązania do Twoich potrzeb.

Analiza

Wspólnie z klientem analizujemy potrzeby, wyzwania i cele biznesowe planowanego systemu. Na tym etapie opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, byśmy mogli zaproponować dedykowane tylko Twojej organizacji rozwiązanie. W ten sposób uda nam się osiągnąć założone cele.

Projektowanie

Każdy z naszych projektów tworzymy indywidualnie, starając się uwzględnić wszystkie warunki brzegowe określone przez klienta. Starannie dopasowujemy do siebie wszystkie elementy, tworząc od postaw nowy, funkcjonalny system.

Software

Zaproponujemy specjalistyczne i sprawdzone na rynku oprogramowanie do zarządzania treścią. W ofercie posiadamy rozwiązania czołowych światowych producentów, spośród których wybierzemy produkt idealnie dopasowany do specyficznych potrzeb związanych z Twoją działalnością. Za pośrednictwem jednego centralnego systemu będziesz mógł zdalnie monitorować wszystkie nośniki, zachowując pełną kontrolę nad zawartością i aktualnością przekazu.

Tworzenie treści

System komunikacji wizualnej żyje dzięki aktualnym treściom multimedialnym. Chętnie je dla Ciebie przygotujemy: zadbamy by były przemyślane, spójne i zgodne z warunkami prowadzonych kampanii komunikacyjnych.

Profesjonalizm i doświadczenie godne zaufania.

Instalacja i konfiguracja

Wykonujemy instalację i konfigurację wszystkich komponentów systemu, by przekazać Ci kompletne, gotowe do pracy rozwiązanie. Zintegrujemy procesy, technologie i wszelkie zewnętrzne źródła danych.

Szkolenia

Zapewniamy szkolenie dla osób, które na co dzień będą pracować z naszym oprogramowaniem i sprzętem. Pokażemy Ci, jak tworzyć i aktualizować treści w CMS oraz obsługiwać system audiowizualny.

Serwis

Nasz serwis jest do Twojej dyspozycji. Możesz liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie naszych inżynierów na terenie całej Polski.

Modernizacje

Pomożemy unowocześnić instalacje, z których korzystasz już od lat. Szczegółowo zbadamy stan rozwiązania i doradzimy niezbędne zmiany. Zoptymalizujemy koszty modernizacji, pozostawiając te elementy systemu, które można dostosować do współczesnych wymagań.