Przemysł i produkcja

SYSTEMY KOMUNIKACJI WIZUALNEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH I PRZEMYSŁOWYCH

Wiemy jak usprawnić codzienną komunikację w nawet najbardziej rozbudowanym zakładzie przemysłowym. Zapewnij swoim pracownikom aktualną informację o statusie produkcji, dziel się poziomem wykonania celów i wynikami poszczególnych zespołów. Zyskaj realny wpływ na pracę swojej załogi, niezależnie od warunków panujących na hali.

Oprogramowanie Digital Signage dla fabryki to zaawansowane technologicznie rozwiązanie umożliwiające integrację różnych systemów i technologii w ramach jednego rozwiązania dla przemysłu. Digital Signage pozwala w łatwy sposób zarządzać komunikacją wizualną w organizacji, jednocześnie dostarczając pracownikom zawsze aktualne dane dotyczące procesu produkcyjnego. To wszystko sprawia, że komunikacja wizualna dla fabryki przekłada się na wzrost wydajności pracowników na poszczególnych stanowiskach pracy, jak również obniżenie kosztów produkcji wyrobu gotowego. W zależności do specyfiki branży oraz obsługiwanej produkcji monitor przemysłowy może prezentować szerokie spektrum komunikatów – od instrukcji dotyczących montażu poszczególnych części na montażowniach ręcznych, przez informowanie o nowych procedurach bezpieczeństwa, aż po informacje dotyczące poziomu realizacji danego zamówienia. Możliwości komunikacyjne, jakie dają monitory przemysłowe do zabudowy na produkcje zintegrowane z zaawansowanymi rozwiązaniami dla przemysłu są praktycznie nieograniczone. Każdy monitor może wyświetlać inne dane, adekwatnie do zespołu pracowniczego, do którego są one kierowane.

Digital Signage dla fabryki
Klientów zainteresowanych digitalizacją na produkcji oraz możliwościami w zakresie komunikacji wizualnej z pracownikami w obrębie całego obiektu zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z możliwościami systemu Digital Signage dla fabryki. Rozwiązanie jest niezwykle uniwersalne i elastyczne, co pozwala na jego zastosowanie niezależnie od branży oraz rozmiaru obiektu.

CO ZYSKUJESZ Z VC SYSTEM:

  • stabilność rozwiązania opartego na sprawdzonym przez klientów oprogramowaniu
  • pakiet kompleksowych usług: od audytu przez analizę, projektowanie, instalację i serwis
  • bezproblemową integrację z zewnętrznymi źródłami danych
  • profesjonalne wsparcie i doradztwo w budowaniu Twojego biznesu

 

VC SYSTEM to marka z wieloletnim doświadczeniem. Od lat z sukcesami wdrażamy systemy komunikacji wizualnej w różnych przestrzeniach. Doskonała znajomość dostępnych rozwiązań oraz umiejętność zrozumienia branży klienta pozwala nam projektować rozwiązania dla przemysłu charakteryzujące się wysoką sprawnością oraz łatwością w obsłudze. Zachęcamy do kontaktu.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off