Monitory dotykowe – nowoczesna technologia o wszechstronnym zastosowaniu

monitory dotykoweMonitory dotykowe znajdują szereg zastosowań. Chętnie wybierają je zarówno użytkownicy domowego sprzętu komputerowego, jak i profesjonalni informatycy i programiści. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań usprawniających codzienną pracę. Monitory dotykowe świetnie sprawdzą się jako monitor główny, dodatkowy wyświetlacz do laptopa lub dodatkowe wyposażenie w biurach i salach konferencyjnych. Dzięki nim praca jest nie tylko łatwiejsza, ale też przyjemniejsza. To uniwersalne urządzenia, które funkcjonują bez zarzutu przy różnych typach matryc (TN, IPS, VA). Tablice interaktywne dotykowe są w stanie efektywnie obsłużyć każdy model komputera. Można je bez problemu podłączać do wszystkich urządzeń dysponujących złączami Displayport, VGA albo HDMI. Tablice interaktywne dotykowe są także znakomicie przystosowane do obsługiwania specjalistycznych aplikacji.

 

Monitory dotykowe przenośne czy do zabudowy?

W VC System dostępne są różne modele monitorów dotykowych. Zaletą urządzeń mobilnych jest kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga. Dzięki temu można je wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać ze sobą  sprzęt w podróż. Szczególnie polecane są modele wyposażone w składaną podpórkę służącą do ustawiania tablicy interaktywnej dotykowej w pozycji pionowej.

Monitory dotykowe do zabudowy wyróżniają się wysoką rozdzielczością. Odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne ekrany nadają się one zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Mają szerokie kąty widzenia. Powierzchnia ekranów zwykle wyposażona jest w kilkadziesiąt punktów dotykowych. To zwiększa wygodę ich użytkowania.

Sam decydujesz, jakiej wielkości mają być zamówione przez Ciebie interaktywne tablice dotykowe. Zazwyczaj wymiary przekątnej modeli dotykowych wahają się od 10 do 65 cali, choć największą popularnością cieszą się urządzenia o przekątnej ok. 20 cali.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!