Hotel Marriott Warszawa

Cyfrowa transformacja największej sali konferencyjnej

Klient

Hotel Marriott Warszawa, oprócz świetnej lokalizacji i doskonałych warunków pobytu, oferuje bardzo duże i komfortowo wyposażone centrum konferencyjne.

  • ponad 2600 m² powierzchni
  • 20 sal konferencyjnych i wystawienniczych
  • maksymalna pojemność Sali Balowej: 700 osób w ustawieniu kinowym i ok. 470 na bankiecie

Wyzwanie

Stworzenie projektu i kompleksowe wykonanie nowoczesnej infrastruktury audiowizualnej w największej sali konferencyjnej luksusowego, 5-gwiazdkowego hotelu Marriott Warszawa.

Rozwiązanie

Postawiliśmy na zaawansowany system audiowizualny Crestron, który pozwala na automatyczne zarządzanie multimediami niezależnie od aranżacji przestrzeni. Zainstalowaliśmy elementy rozwiązania i zintegrowaliśmy wszystkie wykorzystywane w sali urządzenia: projektory laserowe, światła, klimatyzację i nagłośnienie. Zapewniliśmy możliwość podniesienia otrzymywanego sygnału Full HD do 4K. Dodatkowo, wyposażyliśmy hotel w interaktywne tablice Samsung Flip, które skutecznie wspierają pracę zespołową i zwiększają zaangażowanie uczestników spotkania.

Rezultat

Wysoka jakość obrazu i dźwięku, prostota obsługi i fantastyczny efekt wizualny, wpisujący się w estetykę wnętrz hotelowych. To nasza recepta na cyfrową salę konferencyjną, w której spotkania są prawdziwą ucztą dla oka i ucha!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.