InterContinental Warszawa

Klient

Hotel InterContinental to nowoczesny, 5-gwiazdkowy obiekt położony w samym centrum Warszawy. To też jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w mieście, przyciągający swoją ofertą wielu turystów i gości centrum konferencyjnego.

  • 414 pokoi i apartamentów
  • 14 nowoczesnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1340 m2
  • 2 restauracje, bar, kawiarnia i basen zlokalizowany na 43. piętrze budynku

Wyzwanie

Modernizacja i rozbudowa dotychczasowego systemu komunikacji wizualnej, tak by jeszcze skuteczniej wspierał zarządzanie prestiżowym, 5-gwiadkowym hotelem InterContinental Warszawa.

Rozwiązanie

Szczegółowo zbadaliśmy stan systemu i zaprojektowaliśmy go od nowa. Dotychczasowe rozwiązanie zostało rozbudowane o nowy moduł, by hotel mógł jeszcze skuteczniej zarządzać komunikacją z klientami. Unowocześniliśmy całość instalacji i starannie zaplanowaliśmy rozmieszczenie poszczególnych monitorów. Całości dopełniły mobilne obudowy korespondujące z wystrojem wnętrz hotelowych.

Rezultat

Nowa jakość komunikacji w Hotelu InterContinental Warszawa. Precyzyjnie zaprojektowane rozwiązanie, dostarczające aktualnych informacji o ofercie obiektu i idealnie wpisujące się w estetykę wnętrz hotelowych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.