Placówka handlowa na Lotnisku Chopina

Klient

Naszym klientem jest jedna z placówek handlowych znajdujących się na Lotnisku Chopina. Port lotniczy to niezwykle atrakcyjne miejsce do prowadzenia działalności biznesowej. Atutem warszawskiej lokalizacji jest rosnąca liczba pasażerów, doskonała komunikacja z miastem oraz nowoczesna i przyjazna strefa handlowa.

  • ponad 7 tys. m2 powierzchni handlowej
  • średnio 25 tys. osób dziennie odwiedzających sklepy i lokale usługowe
  • 15,75 mln pasażerów w 2017 r.

Wyzwanie

Projekt i instalacja ściany wizyjnej w jednej z placówek handlowych działających na największym lotnisku w Polsce. Konstrukcja szyta na miarę witryny o głębokości 9,2 cm.

Rozwiązanie

Nasza ściana wizyjna składa się z trzech starannie dobranych monitorów 98-calowych iiyama 4K o grubości 9 cm, co pozostawiało tylko 2 mm wolnej przestrzeni na montaż. Dzięki nowatorskiemu sposobowi instalacji udało się zmieścić elementy mocujące w ściśle wyznaczonej przestrzeni.

Rezultat

Wykonana z zegarmistrzowską precyzją konstrukcja, która skutecznie wspiera komunikację placówki handlowej zlokalizowanej na warszawskim Lotnisku Chopina. Instalacja zapewniająca doskonałą jakość obrazu, niezależnie od kąta i odległości widzenia.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.