BIK

KLIENT

Biuro Informacji Kredytowej jest częścią Grupy BIK. Prowadzi największy w kraju zbiór danych kredytowych i gospodarczych. Posiada w swojej bazie informacje o klientach indywidualnych, firmach, rolnikach i innych podmiotach.

  • działa od 1997 r.
  • posiada informacje o 159 mln rachunków, które należą do 25 mln klientów indywidualnych
  • Grupa BIK jest miejscem pracy dla ponad 400 osób
null

WYZWANIE

BIK potrzebował rozwiązania, które umożliwi zarządzanie ponad 200 zasobami biurowymi. Narzędzie miało pozwalać na wygodną rezerwację zasobów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa pracy.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Klient miał konkretne oczekiwania – chciał sprawnie zarządzać ponad 200 zasobami, w tym 20 salami konferencyjnymi i 40 miejscami parkingowymi. Wiedzieliśmy, że potrzebujemy systemu rezerwacji online, który spełni najwyższe wymagania.
Postawiliśmy na system Rendezvous Workspace. Wszystkie zasoby są teraz dostępne w jednym miejscu. Pracownicy rezerwują je tak, jak lubią: w aplikacji lub przez przeglądarkę. Planują dzień pracy w wybranym przez siebie czasie, wygodnie i bezpiecznie.
BIK ustalił swój harmonogram w systemie, wprowadził także swoje wytyczne co do rezerwacji. Firma ma pewność, że sale, parkingi i inne zasoby są udostępniane zgodnie z przepisami BHP i wewnętrznymi regulacjami.
Co ważne, klient ma dostęp do bieżących raportów z rezerwacji, danych o zasobach i aktywności użytkowników. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym BIK może elastycznie reagować na potrzeby pracowników.
null

KORZYŚCI

Ostatnie lata to dla wielu firm czas zmian. BIK jest przykładem, że zmiany przynoszą wiele korzyści, jeśli są zaplanowane i sprawnie przeprowadzone. Dzięki systemowi zarządzania miejscem pracy firma udostępnia wszystkie zasoby w jednym miejscu, gwarantując pracownikom wygodę rezerwacji i bezpieczeństwo.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off