Hotel Marriott Warszawa

KLIENT

Hotel Marriott Warszawa, oprócz świetnej lokalizacji i doskonałych warunków pobytu, oferuje bardzo duże i komfortowo wyposażone centrum konferencyjne.

  • ponad 2600 m² powierzchni
  • 20 sal konferencyjnych i wystawienniczych
  • maksymalna pojemność Sali Balowej: 700 osób w ustawieniu kinowym i ok. 470 na bankiecie
null

WYZWANIE

Stworzenie projektu i kompleksowe wykonanie nowoczesnej infrastruktury audiowizualnej w największej sali konferencyjnej luksusowego, 5-gwiazdkowego hotelu Marriott Warszawa.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Postawiliśmy na zaawansowany system audiowizualny Crestron, który pozwala na automatyczne zarządzanie multimediami niezależnie od aranżacji przestrzeni. Zainstalowaliśmy elementy rozwiązania i zintegrowaliśmy wszystkie wykorzystywane w sali urządzenia: projektory laserowe, światła, klimatyzację i nagłośnienie. Zapewniliśmy możliwość podniesienia otrzymywanego sygnału Full HD do 4K. Dodatkowo, wyposażyliśmy hotel w interaktywne tablice Samsung Flip, które skutecznie wspierają pracę zespołową i zwiększają zaangażowanie uczestników spotkania.
null

KORZYŚCI

Wysoka jakość obrazu i dźwięku, prostota obsługi i fantastyczny efekt wizualny, wpisujący się w estetykę wnętrz hotelowych. To nasza recepta na cyfrową salę konferencyjną, w której spotkania są prawdziwą ucztą dla oka i ucha!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off