InterContinental Warszawa

KLIENT

Hotel InterContinental to nowoczesny, 5-gwiazdkowy obiekt położony w samym centrum Warszawy. To też jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w mieście, przyciągający swoją ofertą wielu turystów i gości centrum konferencyjnego.

  • 414 pokoi i apartamentów
  • 14 nowoczesnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1340 m2
  • 2 restauracje, bar, kawiarnia i basen zlokalizowany na 43. piętrze budynku
null

WYZWANIE

Modernizacja i rozbudowa dotychczasowego systemu komunikacji wizualnej, tak by jeszcze skuteczniej wspierał zarządzanie prestiżowym, 5-gwiadkowym hotelem InterContinental Warszawa.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Szczegółowo zbadaliśmy stan systemu i zaprojektowaliśmy go od nowa. Dotychczasowe rozwiązanie zostało rozbudowane o nowy moduł, by hotel mógł jeszcze skuteczniej zarządzać komunikacją z klientami. Unowocześniliśmy całość instalacji i starannie zaplanowaliśmy rozmieszczenie poszczególnych monitorów. Całości dopełniły mobilne obudowy korespondujące z wystrojem wnętrz hotelowych.
null

KORZYŚCI

Nowa jakość komunikacji w Hotelu InterContinental Warszawa. Precyzyjnie zaprojektowane rozwiązanie, dostarczające aktualnych informacji o ofercie obiektu i idealnie wpisujące się w estetykę wnętrz hotelowych.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off