Kasa samoobsługowa

KLIENT

Lagardère Travel Retail Polska to jeden z czterech oddziałów Grupy Lagardère, francuskiego holdingu, który jest obecny w 42 krajach świata. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania dla podmiotów wynajmujących powierzchnie handlowe na lotniskach, dworcach kolejowych itp. Jest światowym pionierem branży travel retail.

  • 4800 sklepów na świecie, w tym ponad 900 w Polsce
  • 25 lat doświadczenia na polskim rynku
  • w Polsce prowadzi 40 różne marki w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials, Duty Free & Fashion i Foodservice; Inmedio jest jedną z nich
null

WYZWANIE

Wyposażenie nowych sklepów spółki Lagardère Travel Retail w modułowy kiosk samoobsługowy.
Inmedio Top&Pop to designerski koncept prezentujący nowe podejście do usług handlowych. Promuje przede wszystkim nowości i bestsellery. Klient szukał urządzenia, które będzie nie tylko stanowiskiem sprzedażowym, ale także ważną częścią nowoczesnego wnętrza tego sklepu.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Self kiosk zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy specjalnie na potrzeby tego formatu sklepów.
Nasz projekt idealnie wpisał się w futurystyczny wystrój placówki. Biała, lekka konstrukcja na stojaku oferuje łatwy dostęp do stanowiska z każdej strony. A ergonomiczna wysokość kiosku, dodatkowa półka i wygodny ekran dopełniają dzieła.
Dzięki modułowej konstrukcji ta kasa samoobsługowa ma wszystko, czego potrzeba: skaner kodów kreskowych, terminal do płatności kartą i drukarkę fiskalną. Delikatne sprzęty umieściliśmy w odpornej na uszkodzenia obudowie z solidną metalową ramą.
Klient może wykorzystać self kiosk wszechstronnie: do obsługi procesu zakupowego, jako dodatkową powierzchnię reklamową oraz źródło informacji o ofercie.
null

KORZYŚCI

Taka kasa samoobsługowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważne są czas i wygoda obsługi. Pomaga personelowi placówki i usprawnia codzienne zakupy. Teraz buduje pozytywne doświadczenia zakupowe klientów Inmedio 3.0 😊

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off