Lerøy Seafood Group

KLIENT

Lerøy Seafood Group to globalny koncern rybny o historii sięgającej 1899 roku. Główna działalność to produkcja łososia, pstrąga, połowy ryb białych oraz przetwarzanie, rozwijanie produktów, marketing, sprzedaż i dystrybucja produktów rybnych.

 • 6.000 pracowników
 • 1,75 miliarda posiłków rocznie dostarczanych na cały Świat
 • Floty rybackie na całym wybrzeżu Norwegii
 • Zakłady produkcyjne w USA, Japonii i Chinach
null

WYZWANIE

VC System musi sprostać wielu wyzwaniom technologicznym przy dostarczaniu rozwiązań dla Lerøy Seafood Group :

 1. Monitory na halach produkcyjnych:
  Montaż monitorów na halach produkcyjnych LSG jest zadaniem wymagającym. Muszą być one odporne na wilgoć i sól oraz zapewnić dobrą czytelność treści przy intensywnym oświetleniu hali. Dodatkowo, muszą być odporne na przypadkowe uszkodzenia.
 2. Dotykowe monitory w sali konferencyjnej:
  Sala konferencyjna LSG wymaga nowoczesnych rozwiązań. Dotykowe monitory muszą umożliwiać prezentacje, interaktywne dyskusje i współpracę w czasie rzeczywistym, a także być kompatybilne z różnymi platformami i aplikacjami.
 3. Monitory biurowe:
  Wyposażenie biura w monitory musi uwzględniać ergonomiczny design, wysoką jakość obrazu oraz możliwość integracji z innymi urządzeniami i platformami biurowymi, co jest istotne dla komfortu i efektywności pracy pracowników biurowych oraz wyświetlania treści Power BI.

null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Z uwzględnieniem specyficznych warunków pracy w LSG, zaoferowaliśmy specjalnie zaprojektowane obudowy monitorów, które są wodoodporne, odporne na duże zasolenie oraz uszkodzenia mechaniczne. Te obudowy zapewniają długotrwałą i bezproblemową pracę urządzeń w trudnych warunkach produkcyjnych. W skład oferty wchodzi:

 • 26 monitorów o przekątnej 55 cali, przystosowanych do warunków produkcji, zapewniających czytelność treści nawet w intensywnym oświetleniu.
 • 4 monitory o przekątnej 32 cale, spełniające te same wymagania co ich większe odpowiedniki

  Monitory biurowe: Dla przestrzeni biurowej LSG zaproponowaliśmy:
 • 12 monitorów o przekątnej 65 cali, które zapewniają wysoką jakość obrazu, idealne do codziennej pracy biurowej oraz prezentacji.
 • 3 monitory o przekątnej 75 cali, które doskonale sprawdzą się w większych pomieszczeniach, takich jak sale konferencyjne.Monitory dotykowe: W celu zwiększenia interaktywności i współpracy w sali konferencyjnej, zaoferowaliśmy:
 • 2 monitory dotykowe o przekątnej 86 cali, które umożliwiają interaktywne prezentacje i dyskusje.

Wszystkie zaoferowane monitor zostały zintegrowane z systemem  LG Super Sign, który pozwala na łatwe dostosowywanie wyświetlanej treści do aktualnych potrzeb i oczekiwań LSG. Dzięki temu, firma może w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii, jednocześnie zapewniając komfort pracy swoim pracownikom.

null

KORZYŚCI

Dla firmy Lerøy Seafood Group , VCSystem dostarczyło rozwiązania technologiczne, które przyniosły wiele korzyści. Monitory na halach produkcyjnych o wysokiej odporności na warunki wilgotne i zasolone umożliwiają pracę w trudnych warunkach. Monitory biurowe o wysokiej jakości obrazu poprawiają komfort pracy, a dotykowe monitory w sali konferencyjnej wspierają interaktywne spotkania. Zintegrowany system LG Super Sign umożliwia dostosowanie treści do bieżących potrzeb firmy, zwiększając efektywność pracy i komfort użytkowników.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off