Orbis / Accor

KLIENT

Orbis SA to największa sieć hoteli w Polsce i Europie Wschodniej, posiadająca 73 obiekty oferujące ponad 14 tys. pokoi w 6 krajach.

  • dwa piętra w nowoczesnym budynku
  • blisko 2400 m2 nowej powierzchni biurowej
  • 28 tematycznych sal konferencyjnych
null

WYZWANIE

W 2019 r. firma zmieniła lokalizację swojej siedziby głównej w Warszawie. Przeprowadziła się z historycznego budynku przy Brackiej do nowoczesnego biurowca Lumen, który jest częścią Złotych Tarasów. Aranżacja tej przestrzeni to wyjątkowe wyzwanie, bo hotele grupy znane są z doskonale zaprojektowanych i estetycznych wnętrz.
Czekało nas wyposażenie sal konferencyjnych w nowej siedzibie firmy. Mieliśmy dostosować ich funkcjonalności do potrzeb pracy projektowej i dynamiki życia biura. Klient potrzebował przestrzeni spotkań, która będzie komfortowa i przyjazna dla użytkowników.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

W siedzibie głównej firmy liczy się każdy szczegół. We wszystkich salach zastosowaliśmy więc wszechstronny system rezerwacji Crestron zintegrowany z Microsoft Exchange. Dzięki wymianie informacji zapewnia on dostęp do terminów z kalendarzy wielu pomieszczeń w jednym miejscu.
Zainstalowane pięciocalowe panele dotykowe ułatwiają sterowanie systemem i bieżącą kontrolę przebiegu spotkań. Teraz firma w pełni wykorzystuje swoje zasoby, a każda godzina pracy biura jest zagospodarowana.
Zadbaliśmy też o właściwą oprawę prowadzonych prezentacji. Zaawansowane urządzenia Crestron HD400 umożliwiają transmisję obrazu w jakości HD na projektory, a interaktywne tablice Samsung Flip wspierają kreatywną i efektywną współpracę. Głos każdego uczestnika spotkania jest świetnie słyszalny dzięki zestawowi konferencyjnemu Crestron Flex i cyfrowym panelom dyskusyjnym Shure. Ale to już temat na osobną opowieść…
null

KORZYŚCI

Sale konferencyjne, które pracownicy pokochają za funkcjonalność. Różnorodne, doskonale wyposażone i sprawnie zarządzane. Przestrzeń sprzyjająca kreatywnym spotkaniom oraz dyskusjom w szerokim gronie projektowym. A przede wszystkim dopracowana w szczegółach wizytówka firmy.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off