PKO Leasing - Crestron

KLIENT

PKO Leasing należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego – największej instytucji finansowej w Polsce. Plasuje się w ścisłej czołówce krajowych firm leasingowych. Prowadzi działalność, wykorzystując rozbudowaną sieć sprzedaży i mobilnych doradców.

  • na rynku od 1999 roku
  • ponad 110 tys. klientów
  • centrale w Warszawie i Łodzi, Centrum Operacyjne w Ostrołęce
  • 53 oddziały na terenie całej Polski
null

WYZWANIE

Klient potrzebował biura zorganizowanego na nowych, bezpiecznych zasadach. Przestrzeni, która będzie sprzyjać bezpośrednim kontaktom w rozproszonych zespołach.
W lokalizacjach firmy w Warszawie, Łodzi i Ostrołęce mieliśmy stworzyć miejsca spotkań na miarę czasów. Sale wspierające budowanie kultury organizacyjnej i relacji w dobie pandemicznych obostrzeń: podwyższonych standardów bezpieczeństwa i dystansu społecznego.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

W tym zadaniu wyszliśmy od zmiany myślenia o zasobach.
Praca w modelu hybrydowym wymaga elastyczności. Pracownicy chcą mieć wybór nie tylko miejsca pracy, ale także przestrzeni do kreatywnego współdziałania i wymiany pomysłów. Musieliśmy im zapewnić taką możliwość, pamiętając o bezpieczeństwie i zdrowiu.
Z tą myślą przeprowadziliśmy modernizację 16 sal konferencyjnych, w tym 6 sal zarządu, w biurach firmy w Warszawie, Łodzi i Ostrołęce. Zajęliśmy się salami o różnej wielkości: od małych, przeznaczonych dla 4 osób, po duże, ponad 20-osobowe.
Postawiliśmy na system Crestron Mercury. To mistrz w swoim fachu, który płynnie przeprowadzi uczestników przez każde spotkanie.
Do małych sal wykorzystaliśmy zestaw Crestron Mercury UC-MM30T. Do dużych – Crestron Mercury UC-M50T. Każde z pomieszczeń w Warszawie i Łodzi wyposażyliśmy też w 55-calowe monitory iiyama oraz projektory laserowe Sony PHZ-12.
Sale zapraszają teraz do interakcji i efektywnej współpracy. Jedno kliknięcie na panelu sterującym pozwala zestawić połączenie przez Microsoft Teams. Kolejny klik i uczestnicy bezprzewodowo prezentują treści z laptopa, smartfona czy tabletu.
Projektory laserowe o jasności 5000 lumenów zapewniają doskonały obraz. Monitory 4K dopasowane do wielkości sali prezentują treści widoczne dla każdego, bez względu na to, skąd łączą się zaproszone osoby. A płynący z głośników dźwięk zachwyca, budując wrażenie fizycznej obecności rozmówcy.
Ten prosty w obsłudze system sprawia, że praca w zespołach rozproszonych staje się wyczekiwaną przyjemnością. Czasem, na który się czeka i który się celebruje.
systemy audowizualne
null

KORZYŚCI

Pomogliśmy klientowi przejść od planów do czynów. Stworzyliśmy przestrzenie, które motywują do pracy i łączą ludzi. Elastyczne, wspierające pracę hybrydową i budowanie relacji w dobie dystansu społecznego. 
Sale konferencyjne w PKO Leasing zachęcają do zespołowej kreatywności niezależnie od lokalizacji i narzędzi, z których korzystają pracownicy. A to wszystko dzięki zmianie myślenia o zasobach.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off