Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność

KLIENT

Lotnisko Szczecin-Goleniów to prężnie rozwijający się port lotniczy, obsługujący loty krajowe i międzynarodowe. Na jego terenie znajdują się liczne punkty gastronomiczne, handlowe i usługowe, w tym kilka wypożyczalni samochodów, sale konferencyjne i kantor. To największy tego typu obiekt na północnym zachodzie Polski, przyciągający coraz więcej przedsiębiorców i turystów.

  • 33 km od centrum Szczecina
  • prawie 600 tys. pasażerów w 2018 r.
  • możliwość odprawienia nawet miliona osób rocznie
null

WYZWANIE

Stworzenie wszechstronnego systemu komunikacji wizualnej, który dostarczy aktualnych informacji o lotach oraz ofercie handlowej firm działających na terenie lotniska.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Zbudowaliśmy od podstaw lotniskowy system komunikacji wizualnej. Nasze rozwiązanie oparliśmy na specjalistycznym oprogramowaniu PADS4, obsługiwanym za pomocą playera SoC (System on Chip). Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy 38 monitorów, które służą jako tablice informacyjne oraz nowoczesna powierzchnia reklamowa dla kilkudziesięciu firm obecnych na lotnisku. Zadbaliśmy, by zostały one rozmieszczone w strefach największego ruchu pasażerów – tak, by jak najlepiej spełniały swą funkcję informacyjną.
null

KORZYŚCI

System prezentujący aktualne informacje o lotach oraz bogate treści reklamowe, łatwy w obsłudze dzięki wyeliminowaniu zewnętrznych playerów. Rozwiązanie, które wspiera dynamiczny rozwój obiektu i sprawną obsługę ruchu turystycznego. Bo dobra podróż zaczyna się od lotniska!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off