RESTAURACJA Hotelu Marriott Warszawa

KLIENT

Hotel Marriott Warsaw to pięciogwiazdkowy hotel w samym centrum Warszawy. Na terenie hotelu funkcjonują 4 bary i restauracje. Hotel dysponuje 523 luksusowymi pokojami i apartamentami oraz szeroką ofertą wyjątkowych usług. Oferując blisko 2600 m2 przestrzeni przeznaczonej na konferencje i bankiety, hotel Marriott jest idealnym miejscem na duże, średnie i kameralne spotkania.

REFERENCJE

“Naszym celem było wprowadzenie do naszej restauracji Floor No. 2 nowoczesnego systemuoświetlenia i nagłośnienia oraz cyfrowych menu boardów jako dopełnienia tradycyjnych menu,które dotychczas funkcjonowały w naszej restauracji śniadaniowej. Chcieliśmy, aby nasi gościejuż od progu czuli się komfortowo i wiedzieli, jakie menu przygotowali dla nich nasi szefowiekuchni. Naszym priorytetem było również, aby wdrażany system był intuicyjny, przyjazny wobsłudze a sterowanie nim mogło odbywać się z jednego miejsca. VC System spełnił wszystkienasze oczekiwania i potrzeby. Wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania technologiczne, któresprawiły, że nasi goście mogą cieszyć się wysokim komfortem pobytu, a które namotworzyły nowe ścieżki rozwoju.”

null

WYZWANIE

Zaplanowanie, zaprojektowanie oraz wdrożenie systemu sterowania oświetleniem inagłośnieniem oraz systemu komunikacji wizualnej, tak by jeszcze skuteczniej wspierałzarządzanie prestiżową restauracją 5* hotelu Marriott Warsaw.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Naszą współpracę z hotelem Marriott Warsaw rozpoczęliśmy od szczegółowej analizy potrzeb i oczekiwań klienta. Po zebraniu niezbędnych informacji, przystąpiliśmy do doboru odpowiedniej technologii i rozwiązań systemowych, które zagwarantują optymalne osiągnięcie założonych celów. Naszym zadaniem było stworzenie systemu sterowania pomieszczeniem restauracji i VIP Roomu z jednego miejsca. W skład sterowanych zakresów wchodziło oświetlenie oraz dźwięk. W restauracji zainstalowaliśmy 28 głośników CRESTRON, a w VIP Roomie zainstalowanych zostało 5 takich głośników. Restauracja sterowana jest z dotykowego panelu 10”, a VIP Room, z klawiatury. Wdrożony przez nas system umożliwia sterowanie oświetleniem (różne sceny świetlne) i dźwiękiem oraz zaprogramowanie harmonogramów zależnie od pory dnia oraz okoliczności. System dostosowuje światło oraz dźwięk, np. rano zaprogramowane jest lżejsze oświetlenie a wieczorem mocniejsze. System został również rozszerzony o przyłącze DJskie, które umożliwia podłączanie się i odtwarzanie muzyki z głośników sufitowych.
Rozmieszczenie opraw oświetleniowych i głośników zostało starannie przemyślane izaplanowane, tak by jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Innym zastosowaniem systemu sterowania pomieszczeniem na terenie restauracji jest szybka i skuteczna reakcja w momentach zagrożenia bezpieczeństwa. Wdrożony system umożliwiaprzygotowanie i ogłaszanie komunikatów dźwiękowych o zagrożeniach, np. pożarze i w razie,gdy wystąpi ryzyko, wyświetla właściwą informację na ekranie monitorów znajdujących się naterenie hotelu wraz z planem ewakuacji.
null

KORZYŚCI

  • Nowa jakość oświetlenia, nagłośnienia i komunikacji w restauracji Floor No. 2
  • Precyzyjnie zaprojektowane rozwiązanie, dostarczające aktualnych informacji o ofercierestauracyjnej obiektu i idealnie wpisujące się w estetykę wnętrz hotelowych
  • Bardzo ważne pozytywne pierwsze wrażenie wśród odwiedzających i gości hotelowych
  • Dwukrotnie mocniej przyciąga uwagę do ofert specjalnych
  • Wyeliminowanie kosztów druku, dystrybucji materiałów oraz utylizacji nieaktualnychplansz z hotelowym menu
  • Intuicyjne zarządzanie treściami – łatwy w użyciu system zarządzania treścią w chmurzeoptymalizuje elementy dla różnych rozmiarów ekranu
  • Inteligentny harmonogram – możliwość zaplanowania dynamicznego odtwarzania treścio różnych porach dnia, tygodnia czy miesiąca lub wyboru określonej daty i godziny, wktórej dany materiał ma być wyświetlony
  • Dzięki zastosowaniu estetycznej, zaawansowanej technologii, przywołuje pozytywneskojarzenia z nowoczesnością i prestiżem, zwiększając zainteresowanie potencjalnychklientów

 

Ekrany w hotelach stanowią idealną przestrzeń do przedstawienia różnych informacji w ciekawyi nowoczesny sposób, bez konieczności angażowania w to pracowników hotelowych.Nowoczesne monitory to również dobry sposób na podniesienie prestiżu hotelu. Ponieważekrany cyfrowe łatwo zaktualizować, są one doskonałym środkiem, by na bieżąco informowaćgości np. o menu restauracyjnym. W przeciwieństwie do tradycyjnych papierowych menu, któremogą szybko stać się nieaktualne, cyfrowe ekrany oferują szybki, skuteczny i łatwy sposób nareklamę nowych dodatków lub zmian w menu.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off