SEGER - centrum rozwoju

KLIENT

SEGER Cutting Tools to producent specjalistycznych narzędzi skrawających do obróbki metali dla wielu gałęzi przemysłu. Firma sukcesywnie wprowadza innowacje i szybko rozbudowuje swój park maszynowy.

  • obecność w branży narzędziowej od 1998 roku
  • czołowe miejsce wśród dostawców i producentów narzędzi z węglika spiekanego
  • działalność obejmująca całą Polskę
null

WYZWANIE

Profesjonalne wyposażenie dwóch nowych sal konferencyjnych. Mieliśmy zapewnić opcję śledzenia procesów zachodzących wewnątrz maszyn produkcyjnych i prezentację tego obrazu na żywo w trakcie spotkań.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Podjęliśmy wyzwanie, sięgając po sprawdzone rozwiązania. W salach zastosowaliśmy system rezerwacji Crestron, który pozwala kontrolować nagłośnienie, oświetlenie oraz obraz za pomocą jednego prostego panelu.
Zadbaliśmy o najwyższą jakość obrazu i dźwięku, wykorzystując odpowiedni sprzęt oraz urządzenia do transmisji. Projektor Sony, monitory iiyama oraz soundbary Crestron harmonijnie współdziałają, aby dostarczyć odbiorcy doskonałych wrażeń. Transmisją przewodową i bezprzewodową zajmuje się Crestron AIRMEDIA, a obsługę wideokonferencji zapewniają urządzenia Crestron Mercury.
Uwzględniliśmy możliwość podziału jednej z sal na dwie mniejsze z osobnymi ustawieniami. Czujnik i specjalnie dostosowane oprogramowanie umożliwia klientowi dobranie osobnych parametrów dla każdego z powstałych pomieszczeń. Spotkaniom towarzyszą też interaktywne tablice Samsung FLIP, dzięki którym wszystkie wypracowane innowacje znajdą swoje miejsce w projekcie.
Z takim wyposażeniem mogliśmy śmiało planować wirtualną wyprawę na produkcję. Udało się to dzięki naszej kamerze do zadań specjalnych, której niestraszne są wysoka wilgotność i nieustanny pył panujące we wnętrzu maszyn. Klasa szczelności IP 67 oraz płytka chroniąca obiektyw gwarantują wysoką jakość obrazu. Kamera pozwala na żywo śledzić etapy procesu produkcyjnego i zobaczyć wszystko to, co zwykle pozostaje niewidoczne. W kilka sekund przenieśliśmy się do zupełnie innego wymiaru, nie opuszczając sali konferencyjnej. Niesamowite przeżycie!
null

KORZYŚCI

Biuro na miarę prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej. Doskonale wyposażone sale, z przemyślanym systemem sterowania i transmisji obrazu z hali produkcyjnej. Fantastyczny projekt, któremu nadaliśmy realny kształt.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off