Sheraton Sopot

KLIENT

Hotel Sheraton Sopot to jeden z najbardziej znanych obiektów turystycznych nad Morzem Bałtyckim. Położony bezpośrednio przy plaży i sopockim molo oferuje największe w Trójmieście hotelowe centrum konferencyjne. To doskonałe miejsce do odpoczynku i spotkań biznesowych w nadmorskim otoczeniu.

  • 189 pokoi, w tym 11 apartamentów
  • 14 sal konferencyjnych
  • 3000 m2 powierzchni centrum konferencyjnego
null

WYZWANIE

Największe hotelowe centrum konferencyjne w Trójmieście przyciąga tłumy. Hotel potrzebował nowoczesnego systemu komunikacji, który pokieruje ruchem gości i usprawni obsługę eventów. W obiekcie wiele się dzieje, więc liczyła się łatwość pracy z systemem i zarządzanie treścią w czasie rzeczywistym.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Pięciogwiazdkowy hotel wymaga rozwiązań na najwyższym poziomie. Zaproponowaliśmy więc system komunikacji wizualnej PADS4, który z łatwością poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Poprowadzi gości do sali konferencyjnej, poinformuje o promocjach i menu w hotelowej restauracji.
To system, który dba o komfort odbiorcy i usprawnia pracę obsługi. Ciekawe, dynamiczne obrazy przyciągają uwagę i angażują odbiorców. A intuicyjny CMS pozwala na aktualizację treści w dosłownie kilka sekund.
System PADS4 zintegrowaliśmy z systemem event manager, aby zapewnić kompleksową informację o wydarzeniach w hotelu. Dzięki temu każda zmiana daty, miejsca czy agendy może być natychmiast ogłoszona. To szczególnie ważne w hotelowym centrum konferencyjnym, gdzie często odbywa się kilka eventów jednocześnie.
W skład tego systemu wchodzi sprzęt, który uczyniliśmy integralną częścią wystroju wnętrz hotelowych. Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy 32 monitory iiyama oraz LG. Zamontowaliśmy nowoczesne obudowy mobilne i monitory door display. To elementy, które nie tylko prezentują obraz, ale też dodają charakteru całej instalacji. Są esencją systemu komunikacji wizualnej hotelu Sheraton Sopot.
null

KORZYŚCI

System komunikacji wizualnej na pięć gwiazdek. Dopracowany, przyciągający wzrok i uwagę gości hotelowych. Zadbaliśmy o wrażenia odbiorców, jednocześnie pamiętając o wygodzie pracowników. Sopocki Sheraton naprawdę ma się czym pochwalić.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off