SmaczneGo

KLIENT

Lagardère Travel Retail Polska jest jednym z czterech oddziałów Grupy Lagardère, francuskiego holdingu, który jest obecny w 42 krajach świata. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania dla podmiotów wynajmujących powierzchnie handlowe na lotniskach, dworcach kolejowych itp.
· 4800 sklepów na świecie, w tym ponad 900 w Polsce
· 25 lat doświadczenia na polskim rynku
· w Polsce prowadzi 40 różnych marek w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials, Duty Free & Fashion i Foodservice; SmaczneGo jest jedną z nich

null

WYZWANIE

Klient szukał pomysłu na oprawę komunikacyjną sklepów Smaczne Go. To nowy format, który oferuje przekąski i napoje dla zabieganych. Można tu wpaść jadąc do szkoły czy pracy, aby szybko kupić to, co niezbędne. Sklepy działają już w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Bydgoszczy. Naszym zadaniem było przygotować spójne rozwiązanie, które przyciągnie uwagę klientów w każdej z tych lokalizacji.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

W sklepach SmaczneGo jest prosto, szybko i smacznie – tak, jak lubią klienci. My zadbaliśmy o oprawę wizualną i dynamiczną komunikację, która też sprosta ich wymaganiom.
Zbudowaliśmy specjalną konstrukcję z dwoma bezszwowymi monitorami (32 cale), na których wyświetla się menu sklepu. Menuboardy z dynamiczną komunikacją to był strzał w dziesiątkę. Dzięki nim informacja trafia wprost do zabieganych podróżnych.
Teraz w sklepach SmaczneGo nasze ekrany witają gości już do wejścia, a wewnątrz są zawsze w zasięgu wzroku. Klienci sieci mają aktualną informację o ofercie dzięki elektronicznym wyświetlaczom. W ten sposób każdy szybko znajdzie coś dla siebie w drodze do pracy, szkoły czy na pociąg.
null

KORZYŚCI

W czasie, kiedy branża travel retail mierzyła się z wieloma wyzwaniami, pomogliśmy Grupie Lagardère przygotować nowy koncept sklepów. I to koncept, który sprzedaje. Z dynamiczną komunikacją, która przyciąga wzrok już z daleka. Zapraszamy do kolejnych sklepów SmaczneGo po wszystko, czego potrzebujecie w podróży!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off