Telewizja Polsat

KLIENT

Telewizja Polsat to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek medialnych w Polsce. Kanały sportowe tej stacji od lat cieszą się wielką popularnością ze względu na bogatą ofertę transmisji, a teraz uwagę odbiorców przyciąga też najnowocześniejsze studio sportowe w kraju.

  • 24-metrowa ściana wizyjna Samsung i przekaz w rozdzielczości 4 x 4K
  • 700 m2 powierzchni
  • ponad 500 transmisji z różnych wydarzeń sportowych rocznie
null

WYZWANIE

Wyposażenie specjalnego stanowiska analiz taktycznych w najnowocześniejszym studiu sportowym w Polsce i jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów tego typu w Europie.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Po zbadaniu potrzeb klienta zarekomendowaliśmy rozwiązanie: precyzyjnie dobrany, 84-calowy ekran ekspercki, umożliwiający edycję video każdego meczu. Wykonaliśmy instalację i konfigurację tego wyjątkowego sprzętu, a zastosowana technologia i funkcjonalność dotykowa skutecznie wspierają pracę komentatora dokonującego analizy podczas meczu.
null

KORZYŚCI

Nasz ekran ekspercki to serce stanowiska analiz taktycznych i integralna część wystroju wnętrza ultranowoczesnego studia sportowego Telewizji Polsat. Każda ciekawa akcja na boisku jest teraz prezentowana z bliska i bez problemu może być poddana szczegółowej, interaktywnej analizie. Już nic nie umknie uwadze kibica!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off