Retail

Systemy komunikacji wizualnej dla sklepów i sieci detalicznych

Wykorzystaj możliwości systemu Digital Signage w swojej placówce. Pokażemy Ci jak nieszablonowo zaprezentować ofertę, wzmocnić zainteresowanie klientów oraz skutecznie promować markę. Razem z nami stwórz przestrzeń, która sprzedaje.

Ekran do wyświetlania reklam coraz częściej stanowi element aranżacji przestrzeni handlowej, jednak od instalacji ekranu do skutecznej komunikacji wizualnej marki dzieli nas daleka droga. Oprogramowanie Digital Singange Retail to kompleksowe rozwiązanie dla sklepów i sieci detalicznych, w ramach którego komunikacja wizualna marki z klientem oraz potencjalnym klientem przebiega w sposób przemyślany i zorganizowany. Czynniki takie jak rozmieszczenie nośników multimedialnych w przestrzeni, rodzaj oraz długość prezentowanych przekazów reklamowych, a nawet sposób ich przekazu mają ogromne znaczenie dla skutecznej komunikacji. Dlatego przedsiębiorcom działającym w branżach handlowej i usługowej proponujemy system Digital Signage Retail, w ramach którego możemy zintegrować wszystkie systemy i technologie działające w firmie, jednocześnie umożliwiając zarządzanie prezentowanymi komunikatami w taki sposób, żeby treść reklamy była każdorazowo dopasowana do miejsca, czasu oraz oczekiwań odbiorców.

Digital Signage Retail

Jakie przykładowe informacje możesz prezentować:

  • aktualne promocje, akcje rabatowe, happy hours
  • asortyment sklepu z udostępnionym opisem produktów
  • interaktywne aplikacje i mapy placówki
  • treści z mediów społecznościowych, systemu zarządzania sprzedażą i innych źródeł

Zakres informacji, jakie można prezentować w ramach systemu Digital Signage Retail jest praktycznie nieograniczony i w 100% zależy do tego, jak dana marka chce się komunikować ze swoimi odbiorcami oraz jakie informacje chce im przekazywać. W zależności od preferencji przekaz może być przekazem wizualnym lub słownym – pod tym względem nośniki cyfrowe mogą przypominać tradycyjne nośniki poligraficzne z funkcją zmiany wyświetlanego contentu w określonych interwałach czasowych lub wyświetlać krótkometrażowe filmy promocyjne i informacyjne. Dodatkowo z panelu systemu Digital Signage Retail możemy zarządzać treściami wyświetlanymi na poszczególnych nośnikach tak, aby dostosować je do bieżących potrzeb komunikacji.

Jakie nośniki możesz wykorzystać w swoim sklepie:

System Digital Signage Retail współpracuje z szerokim spektrum nośników cyfrowych, co umożliwia dobór nośników reklamy i informacji adekwatnie do przestrzeni, w jakiej są one instalowane. Klienci zainteresowani komunikacją audiowizualną mają do dyspozycji ekrany i monitory w różnych rozmiarach odpowiadających zarówno potrzebom sklepów wielkopowierzchniowych, jak i niewielkich punktów sprzedaży.

Co zyskujesz z VC System:

  • stabilność rozwiązania opartego na sprawdzonym przez klientów oprogramowaniu
  • pakiet kompleksowych usług: od audytu przez analizę, projektowanie, instalację i serwis
  • bezproblemową integrację z zewnętrznymi źródłami danych
  • profesjonalne wsparcie i doradztwo w budowaniu Twojego biznesu

Marka VC Systems od lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów audiowizualnych. Systemy audio-video tworzymy na potrzeby zróżnicowanej grupy klientów reprezentujących wszystkie branże przemysłu. Nasze rozwiązania dla sklepów i sieci sprzedażowych to systemy w pełni dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań Państwa biznesów. Zachęcamy do kontaktu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.