Digital Signage Retail

SYSTEMY KOMUNIKACJI WIZUALNEJ DLA SKLEPÓW I SIECI DETALICZNYCH

Wykorzystaj możliwości systemu Digital Signage w swojej placówce. Pokażemy Ci jak nieszablonowo zaprezentować ofertę, wzmocnić zainteresowanie klientów oraz skutecznie promować markę. Razem z nami stwórz przestrzeń, która sprzedaje.

Ekran do wyświetlania reklam coraz częściej stanowi element aranżacji przestrzeni handlowej, jednak od instalacji ekranu do skutecznej komunikacji wizualnej marki dzieli nas daleka droga. Oprogramowanie Digital Singange Retail to kompleksowe rozwiązanie dla sklepów i sieci detalicznych, w ramach którego komunikacja wizualna marki z klientem oraz potencjalnym klientem przebiega w sposób przemyślany i zorganizowany. Czynniki takie jak rozmieszczenie nośników multimedialnych w przestrzeni, rodzaj oraz długość prezentowanych przekazów reklamowych, a nawet sposób ich przekazu mają ogromne znaczenie dla skutecznej komunikacji. Dlatego przedsiębiorcom działającym w branżach handlowej i usługowej proponujemy system Digital Signage Retail, w ramach którego możemy zintegrować wszystkie systemy i technologie działające w firmie, jednocześnie umożliwiając zarządzanie prezentowanymi komunikatami w taki sposób, żeby treść reklamy była każdorazowo dopasowana do miejsca, czasu oraz oczekiwań odbiorców.

CO ZYSKUJESZ Z VC SYSTEM:

  • stabilność rozwiązania opartego na sprawdzonym przez klientów oprogramowaniu
  • pakiet kompleksowych usług: od audytu przez analizę, projektowanie, instalację i serwis
  • bezproblemową integrację z zewnętrznymi źródłami danych
  • profesjonalne wsparcie i doradztwo w budowaniu Twojego biznesu

Marka VC Systems od lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów audiowizualnych. Systemy audio-video tworzymy na potrzeby zróżnicowanej grupy klientów reprezentujących wszystkie branże przemysłu. Nasze rozwiązania dla sklepów i sieci sprzedażowych to systemy w pełni dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań Państwa biznesów. Zachęcamy do kontaktu.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off