Systemy konferencyjne do sal

SYSTEMY KOMUNIKACJI WIZUALNEJ I AUDIOWIZUALNEJ DLA HOTELI I CENTRÓW KONFERENCYJNYCH.

W komunikacji hotelowej liczą się detale. Precyzyjny i zawsze aktualny przekaz o usługach, wysokiej klasy sprzęt audiowizualny w strategicznych punktach obiektu i obudowy wpisujące się w estetykę wnętrz. Z rozwiązaniami VC System zbudujesz wizerunek profesjonalisty w swojej branży, a Twoja recepcja, lobby i sale konferencyjne zyskają nowy blask.

Także pod względem jakości obsługi klienta, z perspektywy którego komunikacja wizualna w hotelu stanowi wyznaczniki wysokiego standardu dobrze zarządzanego i zorganizowanego obiektu.

Oferowane przez VC System systemy audiowizualne Crestron obsługują sale konferencyjne oraz całe obiekty, zapewniając komfort i wygodę użytkowania, jaką docenią również niedoświadczeni użytkownicy. W zależności do Państwa potrzeb i oczekiwań komunikacja wizualna dla hoteli może koncentrować się na przekazywaniu określonych treści w wybranych punktach obiektu lub wykraczać daleko poza standardowe zastosowania i integrować wszystkie systemy oraz technologie zastosowane w obiekcie w ramach jednego, niezwykle łatwego w obsłudze panelu zarządzania.

null

JAKIE PRZYKŁADOWE INFORMACJE MOŻESZ PREZENTOWAĆ:

  • szczegóły oferty i dodatkowe usługi oferowane w obiekcie
  • dostępność pokoi i pomieszczeń konferencyjnych
  • system informowania o topografii obiektu i organizowanych wydarzeniach (virtual concierge)
  • aktualne menu i promocje w hotelowej restauracji
  • treści z mediów społecznościowych, portali rezerwacyjnych i porównujących usługi hotelowe

Nośniki mogą stanowić wyposażenie sali konferencyjnej, jak również wyposażenie całego obiektu. Ich wybór powinien być podyktowany potrzebami komunikacji wizualnej, jak również aspektem estetycznym. Dla poprawy efektu wizualnego montowanych w obiekcie nośników cyfrowych oferujemy obudowy do telewizorów, które wykonujemy z wysokogatunkowych materiałów tak, aby jak najlepiej komponowały się w danej przestrzeni.

null

JAKIE NOŚNIKI MOŻESZ WYKORZYSTAĆ W SWOIM OBIEKCIE:

CO ZYSKUJESZ Z VC SYSTEM:

  • stabilność rozwiązania opartego na sprawdzonym przez klientów oprogramowaniu
  • pakiet kompleksowych usług: od audytu przez analizę, projektowanie, instalację i serwis
  • bezproblemową integrację z zewnętrznymi źródłami danych
  • profesjonalne wsparcie i doradztwo w budowaniu Twojego biznesu

 

Marka VC System od lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej dla hoteli oraz obiektów z szerokorozumianej branży HoReCa. Nasza oferta obejmuje sale konferencyjne oraz ich wyposażenie, a także systemy konferencyjne i nowoczesne systemy rezerwacji sal.  W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta systemy konferencyjne, komunikacja wizualna dla hoteli oraz rozwiązania umożliwiające automatyzację wyposażenia sal konferencyjnych integrujemy w ramach jednego systemu do zarządzania i obsługi obiektu, dzięki czemu wszystkie najważniejsze dla efektywnego działania funkcje dostępne są z poziomu jednego panelu administracyjnego charakteryzującego się łatwością obsługi.

Nasze systemy oraz wysokiej jakości urządzenia oferujemy na terenie całego kraju, zapewniając kompleksową obsługę obiektów niezależnie od ich rozmiaru. Współpracujemy zarówno z hotelami poszukującymi sprawdzonych systemów komunikacji wizualnej z gośćmi, jak i obiektami wymagającymi wdrożenia zaawansowanych rozwiązań z zakresu systemów konferencyjnych. Każdy system projektujemy i tworzymy tak, żeby jak najlepiej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania klienta pod względem oferowanych możliwości komunikacji wizualnej, zarządzania obiektem oraz automatyzacji wybranych procesów.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off