Systemy konferencyjne do sal

SYSTEMY KOMUNIKACJI WIZUALNEJ I AUDIOWIZUALNEJ DLA HOTELI I CENTRÓW KONFERENCYJNYCH.

W komunikacji hotelowej liczą się detale. Precyzyjny i zawsze aktualny przekaz o usługach, wysokiej klasy sprzęt audiowizualny w strategicznych punktach obiektu i obudowy wpisujące się w estetykę wnętrz. Z rozwiązaniami VC System zbudujesz wizerunek profesjonalisty w swojej branży, a Twoja recepcja, lobby i sale konferencyjne zyskają nowy blask.

Także pod względem jakości obsługi klienta, z perspektywy którego komunikacja wizualna w hotelu stanowi wyznaczniki wysokiego standardu dobrze zarządzanego i zorganizowanego obiektu.

Oferowane przez VC System systemy audiowizualne Crestron obsługują sale konferencyjne oraz całe obiekty, zapewniając komfort i wygodę użytkowania, jaką docenią również niedoświadczeni użytkownicy. W zależności do Państwa potrzeb i oczekiwań komunikacja wizualna dla hoteli może koncentrować się na przekazywaniu określonych treści w wybranych punktach obiektu lub wykraczać daleko poza standardowe zastosowania i integrować wszystkie systemy oraz technologie zastosowane w obiekcie w ramach jednego, niezwykle łatwego w obsłudze panelu zarządzania.

null

JAKIE PRZYKŁADOWE INFORMACJE MOŻESZ PREZENTOWAĆ:

 • szczegóły oferty i dodatkowe usługi oferowane w obiekcie
 • dostępność pokoi i pomieszczeń konferencyjnych
 • system informowania o topografii obiektu i organizowanych wydarzeniach (virtual concierge)
 • aktualne menu i promocje w hotelowej restauracji
 • treści z mediów społecznościowych, portali rezerwacyjnych i porównujących usługi hotelowe

Nośniki mogą stanowić wyposażenie sali konferencyjnej, jak również wyposażenie całego obiektu. Ich wybór powinien być podyktowany potrzebami komunikacji wizualnej, jak również aspektem estetycznym. Dla poprawy efektu wizualnego montowanych w obiekcie nośników cyfrowych oferujemy obudowy do telewizorów, które wykonujemy z wysokogatunkowych materiałów tak, aby jak najlepiej komponowały się w danej przestrzeni.

null

JAKIE NOŚNIKI MOŻESZ WYKORZYSTAĆ W SWOIM OBIEKCIE:

Wyposażenie sali konferencyjnej w hotelu

Dzisiaj większość obiektów noclegowych nie ogranicza swojej oferty wyłącznie do klientów szukających wygodnego pokoju na pobyt turystyczny czy służbowy. Coraz częściej hotele stają się miejscem organizowania spotkań o charakterze biznesowym, a te wymagają dostępu do nowoczesnych sal konferencyjnych. Wyposażenie ich w sprzęt audiowizualny najlepszej jakości to podstawa – dzięki temu będziesz konkurencyjny na tle innych i chętnie odwiedzany przez gości z całego kraju.

Dostarczamy nowoczesny sprzęt do telekonferencji. Jest on łatwy w obsłudze, ponieważ nikt nie chce stresować się tym, czy uda mu się odtworzyć na czas prezentację, czy wszystko zadziała. Nasi doradcy nie tylko pomogą Ci w dobraniu elementów wyposażenia sali konferencyjnej, ale też poinstruują o tym, jak ich używać. A składają się na nie m.in.:

 • ekrany multimedialne,
 • ekrany LED,
 • tablice interaktywne,
 • ściany wideo.

Warto przy okazji zadbać o dobre oznakowanie samej sali i dojście do niej, aby zaproszeni goście nie mieli trudności z trafieniem pod właściwy adres. W tym bez wątpienia pomogą totemy informacyjne, menu board czy monitory przy salach konferencyjnych. Ważne, aby pod względem funkcji, ale też designu pasowały do wyposażenia sali konferencyjnej i całego obiektu. Dzięki temu staną się przy okazji elementem komunikacji wizualnej marki oraz dekoracją całego obiektu, który zyska na nowoczesności.

CO ZYSKUJESZ Z VC SYSTEM:

 • stabilność rozwiązania opartego na sprawdzonym przez klientów oprogramowaniu
 • pakiet kompleksowych usług: od audytu przez analizę, projektowanie, instalację i serwis
 • bezproblemową integrację z zewnętrznymi źródłami danych
 • profesjonalne wsparcie i doradztwo w budowaniu Twojego biznesu

 

Marka VC System od lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej dla hoteli oraz obiektów z szerokorozumianej branży HoReCa. Nasza oferta obejmuje sale konferencyjne oraz ich wyposażenie, a także systemy konferencyjne i nowoczesne systemy rezerwacji sal.  W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta systemy konferencyjne, komunikacja wizualna dla hoteli oraz rozwiązania umożliwiające automatyzację wyposażenia sal konferencyjnych integrujemy w ramach jednego systemu do zarządzania i obsługi obiektu, dzięki czemu wszystkie najważniejsze dla efektywnego działania funkcje dostępne są z poziomu jednego panelu administracyjnego charakteryzującego się łatwością obsługi.

Nasze systemy oraz wysokiej jakości urządzenia oferujemy na terenie całego kraju, zapewniając kompleksową obsługę obiektów niezależnie od ich rozmiaru. Współpracujemy zarówno z hotelami poszukującymi sprawdzonych systemów komunikacji wizualnej z gośćmi, jak i obiektami wymagającymi wdrożenia zaawansowanych rozwiązań z zakresu systemów konferencyjnych. Każdy system projektujemy i tworzymy tak, żeby jak najlepiej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania klienta pod względem oferowanych możliwości komunikacji wizualnej, zarządzania obiektem oraz automatyzacji wybranych procesów.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off