Wyposażenie sal konferencyjnych

SPRZĘT I SYSTEMY KONFERENCYJNE

W komunikacji wizualnej w biznesie liczą się detale. Warto zadbać o precyzyjny i zawsze aktualny przekaz o usługach, wysokiej klasy sprzęt audiowizualny (rozmieszczony w strategicznych punktach obiektu) i obudowy wpisujące się w estetykę wnętrz. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym Klientom oferujemy wyposażenie sali konferencyjnej w hotelu w najlepszej jakości sprzęt konferencyjny. Z rozwiązaniami VC System zbudujesz wizerunek profesjonalisty w swojej branży, a Twoja recepcja, lobby i sale konferencyjne zyskają nowy blask.

Warto pamiętać, że z perspektywy gościa hotelowego sprawnie realizowana komunikacja wizualna stanowi istotny wyznacznik jakości i standardu danego obiektu. Ma ona olbrzymi wpływ na wrażenia jakie dany obiekt hotelowy wywołuje u swoich gości.

Oferowane przez VC System systemy audiowizualne Crestron obsługują sale konferencyjne oraz całe obiekty, zapewniając komfort i wygodę użytkowania, jaką docenią również niedoświadczeni użytkownicy. W zależności do Państwa potrzeb i oczekiwań komunikacja wizualna dla hoteli może koncentrować się na przekazywaniu określonych treści w wybranych punktach obiektu lub nawet poza nim. Może też wykraczać daleko poza standardowe zastosowania i integrować wszystkie systemy oraz technologie zastosowane w danym hotelu, w ramach jednego, niezwykle łatwego w obsłudze panelu zarządzania.

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE KONFERENCYJNE – JAKIE PRZYKŁADOWE INFORMACJE MOŻESZ PREZENTOWAĆ:

null

 • szczegóły oferty i dodatkowe usługi oferowane w obiekcie
 • dostępność pokoi i pomieszczeń konferencyjnych
 • system informowania o topografii obiektu i organizowanych wydarzeniach (virtual concierge)
 • aktualne menu i promocje w hotelowej restauracji
 • treści z mediów społecznościowych, portali rezerwacyjnych i porównujących usługi hotelowe

Nośniki mogą stanowić wyposażenie sali konferencyjnej, jak również wyposażenie całego obiektu. Ich wybór jest związany z potrzebami komunikacji wizualnej, wymogami konkretnego obiektu jak również jego wystrojem i sposobem aranżacji poszczególnych wnętrz. Wbrew pozorom, sprzęt konferencyjny może mieć wpływ na aspekt wizualny pomieszczeń i ich estetykę. Z tego powodu, by uzyskać najlepszy efekt wizualny, oferujemy estetyczne wyposażenie konferencyjne wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Nasz sprzęt konferencyjny świetnie wpasuje się do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, eleganckich, loft oraz wielu innych.

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SALI KONFERENCYJNEJ W HOTELU – JAKIE NOŚNIKI MOŻESZ WYKORZYSTAĆ W SWOIM OBIEKCIE:

null

WYPOSAŻENIE SALI KONFERENCYJNEJ W HOTELU – NAJLEPSZY SPRZĘT KONFERENCYJNY

Większość obiektów noclegowych nie ogranicza swojej oferty wyłącznie do klientów szukających wygodnego pokoju na pobyt turystyczny lub służbowy. Coraz częściej hotele stają się miejscem organizowania spotkań o charakterze biznesowym, a te wymagają dostępu do nowoczesnych sal konferencyjnych. Wyposażenie sali konferencyjnej w hotelu w profesjonalny sprzęt audiowizualny to najlepszy sposób by przebić ofertę konkurencji i wyróżnić się na tle innych firm.

Dostarczamy nowoczesny sprzęt do telekonferencji. Wykorzystujemy wyłącznie wyposażenie konferencyjne łatwe w obsłudze i uniwersalne, pozwalające na czas odtworzyć prezentację, wyświetlać wysokiej jakości treści wizualne i audio, a także koordynować współpracę wielu konferansjerów jednocześnie. Nasi doradcy nie tylko pomogą wybrać wyposażenie konferencyjne, ale również udzielą fachowych porad w związku z ich prawidłowym użytkowaniem oraz samodzielną konserwacją w przyszłości. Udostępniamy taki sprzęt konferencyjny jak:

 • ekrany multimedialne,
 • ekrany LED,
 • tablice interaktywne,
 • ściany wideo.

Warto także zadbać o dobre oznakowanie samej sali i prowadzącej do niej drogi. W tym bez wątpienia pomogą totemy informacyjne, menu board oraz monitory zamontowane przy salach konferencyjnych. Ważne, aby pod względem funkcji i designu pasowały do wyposażenia sali konferencyjnej i wystroju całego obiektu. Dzięki temu będą nie tylko elementem komunikacji wizualnej, ale również dekoracją pomieszczeń, które zyskają na nowoczesności.

Korzystając z pomocy z VC SYSTEM uzyskujesz nowoczesne wyposażenie sali konferencyjnej w hotelu, w tym przede wszystkim:

 • stabilne rozwiązania oparte na sprawdzonym przez klientów oprogramowaniu,
 • pakiet kompleksowych usług: od audytu przez analizę, projektowanie, instalację i serwis,
 • bezproblemową integrację z zewnętrznymi źródłami danych,
 • profesjonalne wsparcie i doradztwo w budowaniu Twojego biznesu.

VC SYSTEM – PROFESJONALNY SPRZĘT KONFERENCYJNY DOPASOWANY DO POTRZEB KLIENTA

Marka VC System od lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej dla hoteli, centrów konferencyjnych oraz obiektów z branży HoReCa. Nasza oferta obejmuje sale konferencyjne oraz ich wyposażenie, a także systemy konferencyjne i nowoczesne systemy rezerwacji sal. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta, jesteśmy gotowi zintegrować wszystkie elementy w jeden system, sprawnie obsługujący cały obiekt. Może on obejmować: systemy konferencyjne, komunikację wizualną dla hoteli oraz rozwiązania umożliwiające automatyzację wyposażenia sal konferencyjnych. Wszystkie funkcje będą dostępne z poziomu jednego panelu administracyjnego, wyposażonego w prosty w obsłudze interfejs.

Nasze systemy oraz wysokiej jakości urządzenia oferujemy na terenie całego kraju, zapewniając kompleksową obsługę obiektów niezależnie od ich rozmiaru, charakteru, funkcji i lokalizacji. Współpracujemy zarówno z hotelami poszukującymi sprawdzonych systemów komunikacji wizualnej z gośćmi, jak i obiektami wymagającymi wdrożenia zaawansowanych rozwiązań z zakresu systemów konferencyjnych. Każdy system projektujemy i tworzymy tak, żeby jak najlepiej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania klienta pod względem oferowanych możliwości komunikacji wizualnej, zarządzania obiektem oraz automatyzacji wybranych procesów.

Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy chętnie przeanalizują każde zlecenie, poszukując najlepszych, dopasowanych do niego rozwiązań.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off