Usługi

null

AUDYT

Na życzenie wykonujemy głęboką analizę środowiska, w którym funkcjonuje lub będzie funkcjonował system komunikacji wizualnej. Wyniki przeprowadzonego audytu posłużą do jeszcze lepszego dopasowania rozwiązania do Twoich potrzeb.
null

ANALIZA

Wspólnie z klientem analizujemy potrzeby, wyzwania i cele biznesowe planowanego systemu. Na tym etapie opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, byśmy mogli zaproponować dedykowane tylko Twojej organizacji rozwiązanie. W ten sposób uda nam się osiągnąć założone cele.
null

PROJEKTOWANIE

Każdy z naszych projektów tworzymy indywidualnie, starając się uwzględnić wszystkie warunki brzegowe określone przez klienta. Starannie dopasowujemy do siebie wszystkie elementy, tworząc od postaw nowy, funkcjonalny system.
null

SOFTWARE

Zaproponujemy specjalistyczne i sprawdzone na rynku oprogramowanie do zarządzania treścią. W ofercie posiadamy rozwiązania czołowych światowych producentów, spośród których wybierzemy produkt idealnie dopasowany do specyficznych potrzeb związanych z Twoją działalnością. Za pośrednictwem jednego centralnego systemu będziesz mógł zdalnie monitorować wszystkie nośniki, zachowując pełną kontrolę nad zawartością i aktualnością przekazu.
null

TWORZENIE TREŚCI

System komunikacji wizualnej żyje dzięki aktualnym treściom multimedialnym. Chętnie je dla Ciebie przygotujemy: zadbamy by były przemyślane, spójne i zgodne z warunkami prowadzonych kampanii komunikacyjnych.
null

INSTALACJA I KONFIGURACJA

Wykonujemy instalację i konfigurację wszystkich komponentów systemu, by przekazać Ci kompletne, gotowe do pracy rozwiązanie. Zintegrujemy procesy, technologie i wszelkie zewnętrzne źródła danych.
null

SZKOLENIA

Zapewniamy szkolenie dla osób, które na co dzień będą pracować z naszym oprogramowaniem i sprzętem. Pokażemy Ci, jak tworzyć i aktualizować treści w CMS oraz obsługiwać system audiowizualny.
null

MODERNIZACJE

Pomożemy unowocześnić instalacje, z których korzystasz już od lat. Szczegółowo zbadamy stan rozwiązania i doradzimy niezbędne zmiany. Zoptymalizujemy koszty modernizacji, pozostawiając te elementy systemu, które można dostosować do współczesnych wymagań.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off