Aplikacja do rezerwacji sal

Systemy konferencyjne to stosunkowo proste rozwiązania informatyczne o bardzo dużym znaczeniu dla hotelu oraz ośrodka konferencyjnego. Ich zastosowanie umożliwia zarzadzanie grafikiem dostępności sali z poziomu czytelnego i intuicyjnego w obsłudze panelu administracyjnego, w którym widoczne są zarówno dane z systemu rezerwacji online, jak i dane wprowadzane ręcznie przez pracowników obiektu np. po dokonaniu przez klienta rezerwacji telefonicznej.

Łącząc system rezerwacji online z pozostałym systemami rezerwacji sal aplikacja pozwala na sprawne zarządzanie przestrzenią konferencyjną, szkoleniową czy bankietową, ograniczając do absolutnego minimum nieporozumienia wyrastające na gruncie problemów z przepływem informacji w organizacji. Dzięki połączeniu w ramach aplikacji system rezerwacji online staje się integralnym narzędziem zarządzania obiektem, z poziomu którego dane są automatycznie przekazywane do systemu zbiorczego.  

System rezerwacji sal bardzo dobrze sprawdza się nie tylko w przestrzeni obiektu konferencyjnego, jego zalety z pewnością docenią również menagerowie domów weselnych oraz innych obiektów specjalizujących się w wynajmie sal bankietowych i szkoleniowych. Aplikacje do rezerwacji sal mogą znajdują zastosowanie także w przestrzeni korporacyjnej, gdzie sale konferencyjno-szkoleniowe wykorzystywane są podczas spotkań z kontrahentami, rozmów kwalifikacyjnych oraz szkoleń nowych pracowników. W zależności do potrzeby w systemie rezerwacji sal możemy wprowadzać rezerwacje na godziny, dni lub dni, zwiększając tym samym dostępność sali dla innych użytkowników.

System rezerwacji sal VC System

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów reprezentujących różne branże projektujemy aplikacje i systemy rezerwacji sal, które mogą być wykorzystywane jako oddzielne elementy systemu zarządzania obiektem lub integralne części systemu Crestron Flex, w ramach którego z poziomu jednego panelu administracyjnego możliwe jest zarządzanie całym obiektem – od zarządzania komunikacją wizualną podczas eventu, przez zarządzanie zautomatyzowanym wyposażeniem sali konferencyjnej, aż po zarządzanie dostępnością sali w ramach modułu rezerwacji sal.

Ogromnym atutem oferowanego systemu rezerwacji jest możliwość zintegrowania w obrębie jednego rozwiązania informatycznego wszystkich sal udostępnionych w obiekcie. To wraz z integracją z rezerwacjami online oraz informacjami wprowadzanymi ręcznie przez pracowników obiektu pozwala na efektywne zarządzanie przestrzenią. Dodatkowo w systemie klienci podczas rezerwacji sali mogą wskazać wyposażenie/udogodnienia, z których chcieliby mieć możliwość korzystania w tracie eventu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Marka VC od lat z sukcesami działa w branży rozwiązań informatycznych. Na potrzeby naszych klientów projektujemy i tworzymy autorskie systemy umożliwiające zarządzanie przestrzenią, a także komunikację wizualną. Jesteśmy specjalistami. Działamy na terenie całego kraju, zapewniając profesjonalną obsługę dużym centrom konferencyjnym oraz niewielkim hotelom.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.