Telewizja Polsat

Klient

Telewizja Polsat to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek medialnych w Polsce. Kanały sportowe tej stacji od lat cieszą się wielką popularnością ze względu na bogatą ofertę transmisji, a teraz uwagę odbiorców przyciąga też najnowocześniejsze studio sportowe w kraju.

  • 24-metrowa ściana wizyjna Samsung i przekaz w rozdzielczości 4 x 4K
  • 700 m2 powierzchni
  • ponad 500 transmisji z różnych wydarzeń sportowych rocznie

Wyzwanie

Wyposażenie specjalnego stanowiska analiz taktycznych w najnowocześniejszym studiu sportowym w Polsce i jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów tego typu w Europie.

Rozwiązanie

Po zbadaniu potrzeb klienta zarekomendowaliśmy rozwiązanie: precyzyjnie dobrany, 84-calowy ekran ekspercki, umożliwiający edycję video każdego meczu. Wykonaliśmy instalację i konfigurację tego wyjątkowego sprzętu, a zastosowana technologia i funkcjonalność dotykowa skutecznie wspierają pracę komentatora dokonującego analizy podczas meczu.

Rezultat

Nasz ekran ekspercki to serce stanowiska analiz taktycznych i integralna część wystroju wnętrza ultranowoczesnego studia sportowego Telewizji Polsat. Każda ciekawa akcja na boisku jest teraz prezentowana z bliska i bez problemu może być poddana szczegółowej, interaktywnej analizie. Już nic nie umknie uwadze kibica!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu.