Inmedio 3.0

KLIENT

Lagardère Travel Retail Polska to jeden z czterech oddziałów Grupy Lagardère, francuskiego holdingu, który jest obecny w 42 krajach świata. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania dla podmiotów wynajmujących powierzchnie handlowe na lotniskach, dworcach kolejowych itp. Jest światowym pionierem branży travel retail.

  • 4800 sklepów na świecie, w tym ponad 900 w Polsce
  • 25 lat doświadczenia na polskim rynku
  • w Polsce prowadzi 40 różnych marek w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials, Duty Free & Fashion i Foodservice; Inmedio jest jedną z nich
null

WYZWANIE

Wyposażenie nowych sklepów spółki Lagardère Travel Retail w system komunikacji, który wesprze klientów sieci w codziennych zakupach. Spółka potrzebowała rozwiązania, które będzie pełnić funkcję informacyjną, a jednocześnie zbuduje przyjazną atmosferę placówek Inmedio 3.0.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Format Inmedio 3.0 zakłada zupełnie nowe podejście do usług handlowych. Szukaliśmy więc czegoś, co będzie atrakcyjne wizualnie, a zarazem skuteczne.
Sięgnęliśmy po system digital signage. To system, który doskonale sprawdzi się jako nośnik informacji, a dzięki nowoczesnej i lekkiej formie stanie się integralną częścią wystroju wnętrza.

Nasze ekrany reklamowe umieściliśmy tak, aby zawsze były w zasięgu wzroku. Zadbaliśmy o to, aby korespondowały z aranżacją placówki, a ich rozmiary dobraliśmy do przestrzeni, w której będą działać. Teraz przyciągają uwagę i służą wsparciem podczas zakupów.
Prezentują dynamiczne treści dopasowane do miejsca, pory dnia i aktualnych wydarzeń. Wskazują najciekawsze pozycje w ofercie i podpowiadają, co jest na czasie. Wspierają klientów w szybkich, codziennych zakupach.

Co ważne, dzięki oprogramowaniu digital signage retail nasz klient może pokazywać informacje z różnych źródeł i integrować technologie, z których już korzysta. Pracownicy placówki sami decydują, jakie treści chcą prezentować i mogą je zmienić w kilka sekund.

null

KORZYŚCI

Razem z Lagardère Travel Retail stworzyliśmy miejsce, które przyciąga. Nie tylko nowoczesnym wystrojem, ale także udogodnieniami. Ekrany do wyświetlania reklam i kasy samoobsługowe to detale, które tworzą przyjazną przestrzeń zakupową w salonach Inmedio 3.0. A jak wiemy, siła często tkwi w detalach.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off