Kebab King

KLIENT

Kebab King to dynamicznie rozwijająca się sieć kurdyjskich restauracji, działająca na polskim rynku od 2010 roku. Marka oferuje szeroki asortyment produktów i dań, które powstają według tradycyjnych receptur, z troską o najwyższą jakość.

REFERENCJE

“Zależało nam na zastąpieniu tradycyjnych backlightów z niezmienialnym menu, które dotychczas funkcjonowały w naszej sieci restauracji na nowoczesne cyfrowe menuboardy, które umożliwią nie tylko dystrybucję treści cenowych, ale różnego rodzaju informacji o promocjach, czy produktach wykorzystywanych przez nas do przygotowania dań itp. na wielu nośnikach jednocześnie. Naszym priorytetem było również, aby wdrażany system był intuicyjny i przyjazny w obsłudze. VC System spełnił wszystkie nasze oczekiwania i potrzeby. Wdrożyliśmy innowacje i niestosowane przez nas wcześniej rozwiązanie techniczne, które otworzyło nam nowe możliwości rozwoju.”

null

WYZWANIE

Klientowi zależało na wdrożeniu indywidualnie dopasowanego systemu cyfrowego merchandisingu, który byłby nowoczesnym kanałem komunikacji z klientami, umożliwiłby emitowanie interaktywnych treści cenowych i promocyjnych w punktach gastronomicznych na monitorach, a przy tym byłby intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Istotną z punktu widzenia klienta była również niezawodność i bezawaryjność systemu digital signane, który skupia dużą ilość rozproszonych urządzeń komunikujących się ze sobą. Tradycyjne backlighty z niezmienialnym menu oraz plansze reklamowe umieszczane w witrynach punktów nie spełniały swojego zadania, były słabo widoczne i nie przyciągały wzroku przechodniów.

null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Naszą współpracę z Kebab King rozpoczęliśmy od gruntownej analizy potrzeb i oczekiwań klienta. Po zebraniu niezbędnych informacji, przystąpiliśmy do doboru odpowiedniej technologii i rozwiązań systemowych, które zagwarantują optymalne osiągnięcie założonych celów. Dla sieci restauracji marki Kebab King wdrożyliśmy zaawansowany system digital signage PADS4, umożliwiający cyfrową dystrybucję treści multimedialnych. Pierwszą częścią projektu digitalizacji restauracji marki Kebab King było wprowadzenie menuboardów składających się z najczęściej od 3 do 5 monitorów o przekątnych 49” lub 55” marek LG, Samsung oraz iiyama. Dostarczone przez nas monitory posiadają wbudowane systemy operacyjne Tizen, webOS i Android (odpowiednio), które współpracują z PADS4 bez potrzeby dołączania zewnętrznych playerów. Menuboardy zostały umieszczone w centralnej części nad barami. Wyświetlają aktualne menu oraz promocje. Specjalnie przygotowane treści i logiki mogą być na bieżąco monitorowane i pozwalają na ich aktualizowanie z dowolnego miejsca oraz zautomatyzowanie tego działania poprzez zastosowanie harmonogramu. Dzięki temu można np. Zmieniać ceny menu w zależności od pory dnia.

Drugim etapem była instalacja monitorów Samsung o przekątnej 32” o podwyższonej jasności w witrynach restauracji. Odpowiednia jasność monitorów pozwala zapewnić widoczność wyświetlanych treści nawet w mocno oświetlonych przestrzeniach lub na zewnątrz lokalu. Ich zadaniem jest przyciągnąć uwagę jak największej liczby przechodniów. Wyświetlają aktualne zniżki oraz plansze promocyjne dań.

null

KORZYŚCI

  • Wzrost sprzedaży – lepsza widoczność oferty przyciąga więcej klientów, pozwala dostosować strategię sprzedaży do nowych wymagań rynku
  • Kontakt z klientem – usprawnienie komunikacji z klientami
  • Możliwość szybkiej modyfikacji – w szybki i prosty sposób klient może zmieniać prezentowane menu i dostosowywać treść do pory dnia, pory roku czy specjalnych
    wydarzeń
  • Możliwość zmiany menu (zdjęcia, opis, cena itd.) – zarządzanie menu i innym przekazem marketingowym odbywa się w prosty i szybki sposób z poziomu centrali
  • Możliwość automatyzacji wyświetlenia menu
  • Możliwość wyświetlania różnych treści – klient może wyświetlać treści promocyjne, menu, reklamy zewnętrznych firm itp.
  • Możliwość dodatkowego zarobku – emisja płatnych materiałów reklamowych firm zewnętrznych
  • Zbudowanie nowoczesnego i prestiżowego wizerunku marki

Duży wybór profesjonalnych monitorów obejmuje modele, które można stosować w
konfiguracjach pionowych/poziomych oraz modele do łączenia kilku monitorów tworząc podłużne menu. Nowoczesne, interaktywne menuboardy skuteczniej przykuwają uwagę klientów, informując ich w atrakcyjnej formie o ofertach specjalnych, promocyjnych cenach i nowych daniach.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off