MARS Poznań - AV

KLIENT

Mars to amerykańska korporacja zajmująca się produkcją i sprzedażą artykułów spożywczych. Firma zatrudnia 65 tys. pracowników w 70 krajach świata. W Poznaniu prowadzi jeden z największych w Europie zakładów produkujących gumy do żucia. Na początku 2021 r. rozbudowała kompleks o kolejną halę zajmującą powierzchnię 5200 m2. W Poznaniu obecna od 2008 r. Fabryka produkuje dziennie 65 mln drażetek, które trafiają do 37 krajów Zatrudnia ponad 600 pracowników

null

WYZWANIE

Klient szukał rozwiązania, które wesprze pracę biurową w poznańskim zakładzie. Ułatwi spotkania załogi w salach konferencyjnych i umożliwi szybkie konsultacje w przestrzeni open space. System powinien być przyjazny użytkownikom – podstawa to prostota obsługi i integracja z wewnętrznymi narzędziami.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

W dużym zakładzie liczy się czas i dobra organizacja pracy. Sprzęty i systemy powinny ze sobą współdziałać, a pracownicy móc korzystać z nich tak, jak tego potrzebują. Przyjrzeliśmy się pracy poznańskiej fabryki i na tej podstawie zaproponowaliśmy rozwiązania. Dla zakładów Mars spotkania online to codzienność. Dlatego sale konferencyjne oddaliśmy we władanie systemowi wideokonferencyjnemu Crestron. W ten sposób firma zarządza obrazem, nagłośnieniem i wyposażeniem danej sali w jednym, prostym w obsłudze panelu. Co ważne, system Crestron pozwala rozpocząć spotkanie w MS Teams za pomocą jednego przycisku. Uczestnicy w biurze szybko łączą się z osobami pracującymi zdalnie i w innych lokalizacjach. Podczas spotkań często prezentowane są obrazy, które wymagają podziału ekranu i doskonałej rozdzielczości. Dlatego w salach zainstalowaliśmy ściany wideo (video wall) 2×2, aby uczestnicy mogli z łatwością dzielić się treściami i zrzutami z systemów produkcyjnych. To ułatwia im pracę analityczną i przyspiesza proces decyzyjny. Zdarza się, że pracownicy fabryki Mars potrzebują spotkać się na szybko, bez sali, w przestrzeni biurowej open space. Dostarczyliśmy więc klientowi 65-calowe mobilne ekrany dotykowe iiyama z systemem PADS4. Dzięki nim grupy robocze ad hoc mogą bez problemu wyświetlać materiały do omówienia i informacje z systemu PowerEye.
null

KORZYŚCI

Wnikliwa analiza sytuacji to podstawa naszych projektów. Dzięki niej kompleksowo odpowiedzieliśmy na potrzeby poznańskiej fabryki i jej pracowników. Wdrożyliśmy zintegrowany system, który sprzyja spotkaniom i konsultacjom, pracy twórczej i analizom. Dzięki nowym narzędziom zakład działa jeszcze sprawniej i zwinniej, dostarczając produkty najwyższej jakości do odbiorców na całym świecie.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off