Placówka handlowa na Lotnisku Chopina

KLIENT

Naszym klientem jest jedna z placówek handlowych znajdujących się na Lotnisku Chopina. Port lotniczy to niezwykle atrakcyjne miejsce do prowadzenia działalności biznesowej. Atutem warszawskiej lokalizacji jest rosnąca liczba pasażerów, doskonała komunikacja z miastem oraz nowoczesna i przyjazna strefa handlowa.

  • ponad 7 tys. m2 powierzchni handlowej
  • średnio 25 tys. osób dziennie odwiedzających sklepy i lokale usługowe
  • 15,75 mln pasażerów w 2017 r.
null

WYZWANIE

Projekt i instalacja ściany wizyjnej w jednej z placówek handlowych działających na największym lotnisku w Polsce. Konstrukcja szyta na miarę witryny o głębokości 9,2 cm.
null

ZAOFEROWANE ROZWIĄZANIE

Nasza ściana wizyjna składa się z trzech starannie dobranych monitorów 98-calowych iiyama 4K o grubości 9 cm, co pozostawiało tylko 2 mm wolnej przestrzeni na montaż. Dzięki nowatorskiemu sposobowi instalacji udało się zmieścić elementy mocujące w ściśle wyznaczonej przestrzeni.
null

KORZYŚCI

Wykonana z zegarmistrzowską precyzją konstrukcja, która skutecznie wspiera komunikację placówki handlowej zlokalizowanej na warszawskim Lotnisku Chopina. Instalacja zapewniająca doskonałą jakość obrazu, niezależnie od kąta i odległości widzenia.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!

Biuro VC System

ul. Złota 59 (piętro 6), 00-120 Warszawa
without
https://www.vcsystem.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.vcsystem.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/haspi-hero/ftp/vcsystem/vcsystem/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off